
Slazenger Sports Rucksack
Art. no : 11931701
Slazenger Sports Rucksack. Sportive rucksack ideal to take with you for all sorts of activities where you need to bring a small snack, drink and some accessories. 600D polyester.
Highresimages :
| Itemnumber : | 11931701 SL sports rucksack r.blue |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 214 |
| Color(s) : | Royal blue |
| Material : | 600D polyester. |
| Features : | Sportive rucksack ideal to take with you for all sorts of activities where you need to bring a small snack |
| Length : | 22,00 cm |
| Height : | 40,00 cm |
| Width : | 6,00 cm |
| Width : | 6,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |