
Slazenger Trolley Rucksack
Art. no : 11931600
Slazenger Trolley Rucksack. This wheeled backpack makes traveling easy with a comfortable telescoping handle, heavy-duty wheels. Main compartment has a padded laptop compartment and in the front compartment there is an organizer with several functional pockets. 600D polyester.
Highresimages :
| Itemnumber : | 11931600 SL Trolley bag BLK |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 219 |
| Color(s) : | Black Solid |
| Material : | 600D polyester. |
| Features : | This wheeled backpack makes traveling easy with a comfortable telescoping handle |
| Length : | 36,00 cm |
| Height : | 51,00 cm |
| Width : | 24,00 cm |
| Width : | 24,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |