
Slazenger Sports Bag
Art. no : 11931500
Slazenger Sports Bag. Features a zippered main compartment, front zippered pocket with organization panel, ID window and ear bud port. Also includes two side velcro accessory pockets and adjustable shoulder strap. 600D polyester.
Highresimages :
| Itemnumber : | 11931500 SL Sports bag BLK |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 232 |
| Color(s) : | Black Solid / Blue |
| Material : | 600D polyester. |
| Features : | Zippered main compartment. Front zippered pocket with organization panel. ID window. Ear bud port. Two side velcro accessory pockets. Adjustable shoulder strap. |
| Length : | 27,50 cm |
| Height : | 27,50 cm |
| Width : | 55,00 cm |
| Width : | 55,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |