
Slazenger Rucksack
Art. no : 11931400
Slazenger Rucksack. Zippered main compartment with media pocket and ear bud port. Front zippered pocket with organizational panel. 600D Polyester.
Highresimages :
| Itemnumber : | 11931400 SL Rucksack BLK |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 232 |
| Color(s) : | Black Solid / Blue |
| Material : | 600D Polyester. |
| Features : | Zippered main compartment with media pocket and ear bud port. Front zippered pocket with organizational panel. |
| Length : | 47,50 cm |
| Height : | 15,00 cm |
| Width : | 32,50 cm |
| Width : | 32,50 cm |
| Country of origin : | CHINA |