
Slazenger Triangle City Bag
Art. no : 11931300
Slazenger Triangle City Bag. Zippered main compartment with media pocket and ear bud port. Front zippered pocket with accessory pockets inside. Side mesh water bottle pocket and adjustable sling strap. 600D polyester.
Highresimages :
| Itemnumber : | 11931300 SL Triangle citybag BLK |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 232 |
| Color(s) : | Black Solid / Blue |
| Material : | 600D polyester. |
| Features : | Zippered main compartment with media pocket and ear bud port. Front zippered pocket with accessory pockets inside. Side mesh water bottle pocket. Adjustable sling strap. |
| Length : | 30,00 cm |
| Height : | 17,50 cm |
| Width : | 45,00 cm |
| Width : | 45,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |