
Organic Shoulder Bag
Art. no : 11929900
Organic Shoulder Bag. 1 Zipper compartment on the flap. Under the flap there are several small compartment to store small accessories. Organic cotton.
Highresimages :
| Itemnumber : | 11929900 ECO Shoulder bag |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 34 |
| Color(s) : | Off-White |
| Material : | Organic cotton 12 OZ |
| Features : | 1 Zipper compartment on the flap. Under the flap there are several small compartment to store small accessories. |
| Length : | 32,00 cm |
| Height : | 8,00 cm |
| Width : | 34,00 cm |
| Width : | 34,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |