
Organic Shopper Bag
Art. no : 11929600
Organic Shopper Bag. Organic cotton.
Highresimages :
| Itemnumber : | 11929600 ECO Shopper bag |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 34 |
| Color(s) : | Off-White |
| Material : | 6 oz/sqm - 170 GSM |
| Length : | 38,00 cm |
| Height : | 5,50 cm |
| Width : | 33,00 cm |
| Width : | 33,00 cm |
| Country of origin : | INDIA |