
Organic Travel Bag
Art. no : 11929300
Organic Travel Bag. Big travel bag including 1 zipper front pocket to store your accessories. Organic cotton.
Highresimages :
| Itemnumber : | 11929300 ECO Travel bag |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 225 |
| Color(s) : | Off-White |
| Material : | Organic cotton. 12 OZ |
| Features : | Big travel bag with 1 zipper front pocket to store your accessories. |
| Length : | 30,00 cm |
| Height : | 28,00 cm |
| Width : | 60,00 cm |
| Width : | 60,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |