
Conference / Laptop Pouch
Art. no : 11928700
Conference / Laptop Pouch. Laptop pouch suitable for 15,4" laptops, ideal to store your laptop in any bag or briefcase. EVA / neoprene.
Highresimages :
| Itemnumber : | 11928700 TL CONF/LAPTOPBAG Pouch |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 271 |
| Color(s) : | Black Solid / Lime |
| Material : | EVA / neoprene. |
| Features : | Laptop pouch suitable for 15 |
| Length : | 26,50 cm |
| Width : | 37,50 cm |
| Width : | 37,50 cm |
| Country of origin : | CHINA |