
Dunlop 16 functions Multi too
Art. no : 10409800
Highresimages :
| Itemnumber : | 10409800 Dunlop 16 functions Multi too |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 96 |
| Color(s) : | Black Solid |
| Material : | Plastic (ABS) / Metal (carbon steel). |
| Weight : | 249 gram |
| Length : | 8,80 cm |
| Height : | 2,50 cm |
| Width : | 4,50 cm |
| Width : | 4,50 cm |
| Country of origin : | CHINA |