
Cutter knife
Art. no : 10409700
Highresimages :
| Itemnumber : | 10409700 Cutter knife - black |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 309 |
| Color(s) : | Black Solid |
| Material : | Plastic (ABS) / Metal (iron). |
| Weight : | 25 gram |
| Length : | 13,00 cm |
| Height : | 1,60 cm |
| Width : | 2,50 cm |
| Width : | 2,50 cm |
| Country of origin : | CHINA |