
Balmain Auvergne Zipper Portfolio Deluxe
Art. no : 11926100
Balmain Auvergne Zipper Portfolio Deluxe. Including 20 page Balmain notebook. Imitation leather.
Highresimages :
| Itemnumber : | 11926100 BAL Zipper portfolio deluxe Au |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 189 |
| Color(s) : | Black Solid |
| Material : | Imitation leather. |
| Features : | Including 20 pages Balmain notebook. |
| Length : | 27,00 cm |
| Width : | 34,00 cm |
| Width : | 34,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |