
Dunlop Dual tool
Art. no : 10409600
Highresimages :
| Itemnumber : | 10409600 Dunlop Dual tool |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 96 |
| Color(s) : | Black Solid |
| Material : | Metal (stainless steel / aluminium). |
| Weight : | 52 gram |
| Length : | 3,20 cm |
| Height : | 0,70 cm |
| Width : | 8,20 cm |
| Width : | 8,20 cm |
| Country of origin : | CHINA |