
5 pcs Children set
Art. no : 10409500
Highresimages :
| Itemnumber : | 10409500 5 pcs Children set |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 106 |
| Color(s) : | Yellow |
| Material : | Polyester / Plastic (ABS) / PVC. |
| Weight : | 136 gram |
| Length : | 18,00 cm |
| Height : | 5,00 cm |
| Width : | 40,00 cm |
| Width : | 40,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |