
Orange Line Business Bag
Art. no : 11923000
Orange Line Business Bag. Nicely designed business bag trolley with padded laptop compartment. Separate compartment for your documents and front compartment for small accessories and small detachable pouch for your memory sticks. Zipper compartment on back that can be used to carry on your airporter. 1680D Polyester.
Highresimages :
| Itemnumber : | 11923000 Business bag black |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 251 |
| Color(s) : | Black Solid |
| Material : | 1680D Polyester. |
| Features : | Nice designed business bag trolley with padded laptop compartment. Separate compartment for your documents and front compartment for small accessories and small detachable pouch for your memory sticks. Zipper compartment on backside that can be used to ca |
| Length : | 42,00 cm |
| Height : | 32,00 cm |
| Width : | 17,00 cm |
| Width : | 17,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |