
Orange Line 17" Business Bag On Wheels
Art. no : 11922900
Orange Line 17" Business Bag On Wheels. Nicely designed business bag trolley with padded laptop compartment. Separate compartment for your documents and front compartment for small accessories and small detachable pouch for your memory sticks.
Highresimages :
| Itemnumber : | 11922900 "17"" Business airporter" |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 269 |
| Color(s) : | Black Solid |
| Material : | 1680D Polyester |
| Features : | Nice designed business bag trolley with padded laptop compartment. Separate compartment for your documents and front compartment for small accessories and small detachable pouch for your memory sticks. |
| Length : | 55,00 cm |
| Height : | 44,00 cm |
| Width : | 22,00 cm |
| Width : | 22,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |