
Orange Line 20" Airporter
Art. no : 11922800
Orange Line 20" Airporter. Stylish designed airporter with extendable front compartment. 1680D polyester.
Highresimages :
| Itemnumber : | 11922800 20" Airporter |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 267 |
| Color(s) : | Black Solid |
| Material : | 1680D polyester. |
| Features : | Nice designed airporter with extendable front compartment. |
| Length : | 37,50 cm |
| Height : | 58,00 cm |
| Width : | 26,00 cm |
| Width : | 26,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |