
DL 18 pcs car set black
Art. no : 10409400
Highresimages :
| Itemnumber : | 10409400 DL 18 pcs car set black |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 102 |
| Color(s) : | Black Solid |
| Material : | Plastic (PE) / Metal (carbon steel). |
| Weight : | 1100 gram |
| Length : | 30,00 cm |
| Height : | 8,00 cm |
| Width : | 20,00 cm |
| Width : | 20,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |