
Dash Exhibition Bag
Art. no : 11922003
Dash Exhibition Bag. High end conference bag with padded main compartment so that you are able to carry your laptop. Big zipper compartment in flap and underneath the flap are pockets for your accessories and a separate pocket for your memory stick. 420D Nylon and high density microfiber.
Highresimages :
| Itemnumber : | 11922003 Dash Exhibition bag green |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 197 |
| Color(s) : | Green |
| Material : | 420D Nylon and high density microfiber. |
| Features : | High end conference bag with padded main compartment so that you are able to carry your laptop. Big zipper compartment in flap and underneath the flap are pockets for your accessories and a separate pocket for your memory stick. |
| Length : | 41,00 cm |
| Height : | 31,00 cm |
| Width : | 8,00 cm |
| Width : | 8,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |