
Rechargeable Torch / Moble Phone Charger
Art. no : 10409100
Rechargeable Torch / Moble Phone Charger. Dynamo Torch Bright LED. Mobile power supply, back up your portable electronic equipment. Comes with 5 pcs connectors for most types of Nokia, Sony- Ericcson, Samsung and Motorola.
Highresimages :
| Itemnumber : | 10409100 rechargeble torch/mobile |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 109 |
| Color(s) : | Royal blue / Black Solid |
| Material : | plastic |
| Features : | Dynamo Torch Bright LED. Mobile power supply |
| Length : | 9,00 cm |
| Height : | 3,50 cm |
| Width : | 4,00 cm |
| Width : | 4,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |