
MP3 Organiser Case
Art. no : 11920000
MP3 Organiser Case. Storage of your MP3 Player and batteries, docking station, FM Transmitter, cords, headphones and other essential MP3 accessories Convenient line-out access allows you to keep your player safely in the case whilst using on the move. Neoprene.
Highresimages :
| Itemnumber : | 11920000 CL MP3 Organiser case blc |
| Color(s) : | Black Solid |
| Material : | Neoprene. |
| Features : | Storage of your MP3 Player and batteries |
| Weight : | 106 gram |
| Length : | 19,70 cm |
| Height : | 5,00 cm |
| Width : | 15,20 cm |
| Width : | 15,20 cm |
| Country of origin : | CHINA |