
MP3 Player Case
Art. no : 11919800
MP3 Player Case. Universal MP3 player case with removable arm strap and accessory pockets to hold spare batteries and keys. Neoprene.
Highresimages :
| Itemnumber : | 11919800 CL MP3 player case black |
| Color(s) : | Black Solid |
| Material : | Neoprene. |
| Features : | Universal MP3 player case with removable arm strap. Accessory pockets hold spare batteries and keys. |
| Weight : | 50 gram |
| Length : | 12,50 cm |
| Height : | 3,70 cm |
| Width : | 9,00 cm |
| Width : | 9,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |