
Shoulder / Laptop Bag
Art. no : 11919500
Shoulder / Laptop Bag. Padded laptop compartment and magnetic closing front flap. Several functional inside pockets for accessories. 840D Jacquard Polyester.
Highresimages :
| Itemnumber : | 11919500 MM Shoulder bag |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 255 |
| Color(s) : | Black Solid |
| Material : | 840D Jacquard Polyester. |
| Features : | Padded laptop compartment and magnetic closing front flap. Several functional inside pockets for accessories. Laptop size: 14'' |
| Length : | 39,00 cm |
| Height : | 34,00 cm |
| Width : | 15,00 cm |
| Width : | 15,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |