
Balmain Millau Brief Case
Art. no : 11917700
Balmain Millau Brief Case. Luxury briefcase bag with 3 pen loops and business card/credit cards holder. PU.
Highresimages :
| Itemnumber : | 11917700 BAL Millau Brief case |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 248 |
| Color(s) : | Brown |
| Material : | PU. |
| Features : | Luxury briefcase bag with 3 pen loops and business card / credit card holder. |
| Length : | 39,00 cm |
| Height : | 31,00 cm |
| Width : | 7,00 cm |
| Width : | 7,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |