
Solar LED Torch
Art. no : 10408900
Solar LED Torch. 3 LED solar torch works on solar panels and is environmentally friendly. You do not need batteries.
Highresimages :
| Itemnumber : | 10408900 2 pcs LED solar torch |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 109 |
| Color(s) : | Silver / Black Solid |
| Material : | plastic |
| Features : | 3 LED solar torch works on solar panels and is environmentally friendly |
| Length : | 11,40 cm |
| Height : | 2,50 cm |
| Width : | 4,50 cm |
| Width : | 4,50 cm |
| Country of origin : | CHINA |