
Airporter
Art. no : 11914800
Airporter. Shoulder straps can be hidden in the back. 420D Twill.
Highresimages :
| Itemnumber : | 11914800 Trendline airporter |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 231 |
| Color(s) : | Black Solid |
| Material : | 420D Twill. |
| Features : | Shoulder straps can be hidden in the back. |
| Length : | 37,00 cm |
| Height : | 50,00 cm |
| Width : | 21,00 cm |
| Width : | 21,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |