
Laguiole Multi Function Tool
Art. no : 10408700
Laguiole Multi Function Tool. 9 Function multi tool includes knife, 2 screwdrivers, bottle opener, knife with teeth, mini knife, bigger srewdriver and file.
Highresimages :
| Itemnumber : | 10408700 Laguiole multi function tool |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 95 |
| Color(s) : | Brown |
| Material : | metal and wood |
| Features : | 9 function multi tool includes knife |
| Length : | 15,00 cm |
| Height : | 1,00 cm |
| Width : | 8,50 cm |
| Width : | 8,50 cm |
| Country of origin : | CHINA |