
Varna Versa Folio
Art. no : 11913800
Varna Versa Folio. 3-fold portfolio with ringbinder and note block. 300D.
Highresimages :
| Itemnumber : | 11913800 OE Varna Versa-folio |
| Color(s) : | Brown |
| Material : | 300D. |
| Features : | 3 - fold portfolio with ringbinder and note blok. |
| Weight : | 1046 gram |
| Length : | 36,00 cm |
| Height : | 27,00 cm |
| Width : | 5,50 cm |
| Width : | 5,50 cm |
| Country of origin : | CHINA |