
Metz Travel Set
Art. no : 11913400
Metz Travel Set. Inflatable pillow, eye mask, ear plugs, tooth brush and a pair of socks in foldable pouch. 420D Polyester jacquard.
Highresimages :
| Itemnumber : | 11913400 OE Metz Travel set |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 281 |
| Color(s) : | Navy |
| Material : | 420D Polyester jacquard. |
| Features : | Inflatable pillow |
| Weight : | 115 gram |
| Length : | 14,00 cm |
| Height : | 9,00 cm |
| Width : | 4,00 cm |
| Width : | 4,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |