
Measuring Tape
Art. no : 10408600
Measuring Tape. 5 Metre measuring tape including belt clip.
Highresimages :
| Itemnumber : | 10408600 5 meter measuring tape |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 97 |
| Color(s) : | Yellow / Black Solid |
| Material : | plastic |
| Features : | 5 Meter measuring tape including belt clip. |
| Length : | 7,00 cm |
| Height : | 4,00 cm |
| Width : | 7,00 cm |
| Width : | 7,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |