
Slazenger Computer Rucksack
Art. no : 11911804
Slazenger Computer Rucksack. Sportive rucksack with padded computer compartment and different pockets. 600D.
Highresimages :
| Itemnumber : | 11911804 SL Laptop rucksack orange |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 214 |
| Color(s) : | Orange |
| Material : | 600D. |
| Features : | Sportive rucksack with padded computer compartment and different pockets. Laptop size: 14'' |
| Weight : | 440 gram |
| Length : | 31,00 cm |
| Height : | 47,00 cm |
| Width : | 23,00 cm |
| Width : | 23,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |