
Measuring Tape Key Chain
Art. no : 10408500
Measuring Tape Key Chain. 1 metre.
Highresimages :
| Itemnumber : | 10408500 1 m measuring tape key chain |
| Color(s) : | White Solid / Black Solid |
| Material : | plastic |
| Features : | 1 meter. |
| Weight : | 22 gram |
| Length : | 1,40 cm |
| Height : | 3,70 cm |
| Width : | 4,00 cm |
| Width : | 4,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |