
Balmain Poitiers Toilette Bag
Art. no : 11906900
Balmain Poitiers Toilette Bag. Functional toiletry bag with several pockets and compartments, including a hanger to hang your bag in the hotel room. Polyester twill.
Highresimages :
| Itemnumber : | 11906900 BAL Poitiers Toiletry bag khak |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 246 |
| Color(s) : | Khaki |
| Material : | Polyester twill. |
| Features : | Functional toilet bag with several pockets and compartments |
| Weight : | 300 gram |
| Length : | 27,00 cm |
| Height : | 28,50 cm |
| Width : | 11,00 cm |
| Width : | 11,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |