
Regina Rucksack
Art. no : 11904000
Regina Rucksack. 1 mesh pocket on both sides and key ring on the front zipper pocket. 600D.
Highresimages :
| Itemnumber : | 11904000 Regina Rucksack navy/grey |
| Color(s) : | Navy / Grey |
| Material : | 600D. |
| Features : | Rucksack with 1 mesh pocket on both sides and key ring in front zipper pocket. |
| Weight : | 300 gram |
| Length : | 35,50 cm |
| Height : | 43,00 cm |
| Width : | 17,00 cm |
| Width : | 17,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |