
Travel Speaker
Art. no : 10811900
Travel Speaker. Turn a portable audio player into a mini desktop stereo. Works with any MP3 / MP4 player that has a 3,5mm jack. Manual on / off button on speakers. Includes 3.5mm cord.
Highresimages :
| Itemnumber : | 10811900 Travel speaker |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 437 |
| Color(s) : | Silver / Dark grey |
| Features : | Turn a portable audio player into a mini desktop stereo. Works with any MP3 / MP4 player that has a 3,5-mm jack. Power on / off button on speakers. Includes 3.5-mm cord. |
| Weight : | 266 gram |
| Length : | 10,00 cm |
| Height : | 6,00 cm |
| Width : | 8,00 cm |
| Width : | 8,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |