
Beacon FM Radio Alarm Clock
Art. no : 10811700
Beacon FM Radio Alarm Clock. Classic wooden FM radio alarm clock, with a display for clock, and has calendar function with LCD display for C/F temperature, both with red backlight.
Highresimages :
| Itemnumber : | 10811700 SOSL wooden radio |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 435 |
| Color(s) : | Brown |
| Features : | Classic wooden FM radio alarm clock |
| Weight : | 2591 gram |
| Length : | 27,00 cm |
| Height : | 13,40 cm |
| Width : | 13,00 cm |
| Width : | 13,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |