
Workmate Srewdriver
Art. no : 10408100
Workmate Srewdriver. Nice compact workmate screwdriver with level.
Highresimages :
| Itemnumber : | 10408100 Workmate screwdriver |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 96 |
| Color(s) : | Black Solid / Silver |
| Material : | plastic |
| Features : | Nice compact workmate screwdriver, level and LED light in front. |
| Weight : | 43 gram |
| Length : | 14,00 cm |
| Height : | 2,00 cm |
| Width : | 3,00 cm |
| Width : | 3,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |