
Sport MP3 Player
Art. no : 10811200
Sport MP3 Player. A nice small light weight 2 GB MP3 player. With this MP3 player around your neck it is the perfect solution for listening music whilst sporting or relaxing. Available in 4 colours and supports MP3 / WMA format.
Highresimages :
| Itemnumber : | 10811200 Sporty MP3 Player 2GB |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 428 |
| Color(s) : | Black Solid |
| Material : | Plastic (ABS) |
| Features : | Nice small light weight 2 GB MP3 player. With this MP3 player around your neck it is the perfect solution for listening music while sporting or relaxing. Available in 4 colors and supports MP3 / WMA format. |
| Length : | 9,10 cm |
| Height : | 2,00 cm |
| Width : | 3,20 cm |
| Width : | 3,20 cm |
| Country of origin : | CHINA |