
Credit Card MP3 Player
Art. no : 10811100
Credit Card MP3 Player. 1GB MP3 player in the shape and size of a credit card, so it is easy to store away. Charges via integrated USB connection.
Highresimages :
| Itemnumber : | 10811100 Credit card MP3 1GB |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 430 |
| Color(s) : | Silver |
| Features : | 1 GB MP3 player in shape and size of a credit card |
| Weight : | 32 gram |
| Length : | 8,50 cm |
| Height : | 0,30 cm |
| Width : | 5,50 cm |
| Width : | 5,50 cm |
| Country of origin : | CHINA |