
Touch MP3 Player
Art. no : 10811001
Touch MP3 Player. Small and stylish 2GB MP3 player with blue illuminating touch buttons, available in 6 different colours! Charges via USB cable which is included.
Highresimages :
| Itemnumber : | 10811001 Touch MP3 player 2GB lime |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 429 |
| Color(s) : | Lime |
| Material : | plastic |
| Features : | Small and stylish 2GB MP3 player with blue illuminating touch buttons |
| Weight : | 30 gram |
| Length : | 4,00 cm |
| Height : | 0,70 cm |
| Width : | 1,50 cm |
| Width : | 1,50 cm |
| Country of origin : | CHINA |