
MP4 Player
Art. no : 10810000
MP4 Player. MP4 player with 1,5" 65K colour display, which supports MP3, WMA, WAV and ACT files. Equalizer menu with 7 provided EQ modes, repeat mode, battery indicator, replay function, voice recorder, converter tools included on provided software, FM radio, games, sleep mode and USB 2.0 interface. Charges via USB cable (included).
Highresimages :
| Itemnumber : | 10810000 MP4 player (1GB ) |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 432 |
| Color(s) : | Black Solid |
| Material : | ABS plastic |
| Features : | 1 GB MP4 player. 1,5" 65K color display. Supports MP3, WMA, WAV and ACT files. Equalizer menu with 7 EQ modes. Battery indicator. E-book function. Voice recorder. FM radio. Games. Sleep mode. Repeat mode. Converter software. USB 2.0 cable included for rec |
| Length : | 9,40 cm |
| Height : | 0,80 cm |
| Width : | 4,30 cm |
| Width : | 4,30 cm |
| Country of origin : | CHINA |