
MP4 Player With Blue Light Feature
Art. no : 10809900
MP4 Player With Blue Light Feature. 2 GB MP4 player with 2" TFT display, touch key buttons with blue illuminating light. This beautifully flat designed MP4 player features a mini SD card slot, games and FM radio.
Highresimages :
| Itemnumber : | 10809900 MP4 with blue light ( 2 GB ) |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 432 |
| Color(s) : | Black Solid |
| Features : | 2 GB MP4 player with 2" TFT display |
| Length : | 9,40 cm |
| Height : | 0,80 cm |
| Width : | 4,30 cm |
| Width : | 4,30 cm |
| Country of origin : | CHINA |