
Wireless Internet Radio
Art. no : 10809800
Wireless Internet Radio. Let’s be honest, the time of the AM / FM radio is nearly over. This is the time to replace that old device that you have. This wireless Internet radio is the perfect choice. The wireless connection gives you access to thousands of Internet radio stations, which can be selected by country or genre. This unique product also features a remote control, alarm clock with snooze function, FM radio, time and date display.
Highresimages :
| Itemnumber : | 10809800 WIFI INTERNET RADIO. |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 436 |
| Color(s) : | Black Solid |
| Features : | Let?s be honest |
| Length : | 17,60 cm |
| Height : | 10,20 cm |
| Width : | 11,00 cm |
| Width : | 11,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |