
Boombox With iPod Plug
Art. no : 10809600
Boombox With iPod Plug. Wooden audio system with iPod plug, CD player and 3 band radio. Wood.
Highresimages :
| Itemnumber : | 10809600 Boombox with Ipod plug |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 435 |
| Color(s) : | Brown |
| Material : | Wood. |
| Features : | Wooden audio system with iPod plug |
| Length : | 55,00 cm |
| Height : | 21,00 cm |
| Width : | 23,00 cm |
| Width : | 23,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |