
MP4 Player
Art. no : 10809300
MP4 Player. 1GB MP4 player with high sensitive touch buttons. 1.5" OLED screen with 65.000 Pixels. Features a voice recorder, FM radio and E-book. Charge via USB cable (included).
Highresimages :
| Itemnumber : | 10809300 MP4 player touch button 1GB |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 432 |
| Color(s) : | Black Solid |
| Material : | Plastic |
| Features : | 1 GB MP4 player with high sensitive touch buttons. The 1.5" OLED screen has 65.000 Pixels. Features a voice recorder |
| Weight : | 40 gram |
| Length : | 7,00 cm |
| Height : | 0,80 cm |
| Width : | 4,80 cm |
| Width : | 4,80 cm |
| Country of origin : | CHINA |