
6 Pcs Precision Screwdriver Set
Art. no : 10408000
6 Pcs Precision Screwdriver Set. Attractive magic opening case includes 2 pcs standard precision screwdrivers and 3 pcs Philips precision screwdrivers.
Highresimages :
| Itemnumber : | 10408000 6 pcs Prec.screwdrivers set |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 96 |
| Color(s) : | Black Solid |
| Material : | plastic |
| Features : | Attractive magic opening case includes 2 pcs standard precission screwdrivers and 3 pcs philips precisision screwdrivers. |
| Weight : | 125 gram |
| Length : | 12,50 cm |
| Height : | 2,30 cm |
| Width : | 7,50 cm |
| Width : | 7,50 cm |
| Country of origin : | CHINA |