
Onyx MP3 Player
Art. no : 10809100
Onyx MP3 Player. This state of the art designed 1GB MP3 player is equipped with unique high sensitive touch buttons and illuminating red light. Charges via USB cable (included). Comes in pouch.
Highresimages :
| Itemnumber : | 10809100 MM Onyx MP3 player 1 GB |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 429 |
| Color(s) : | Black Solid |
| Material : | plastic |
| Features : | This nice design 1GB MP3 player is equipped with unique high sensitive touch buttons and illuminating red light. Charges via USB cable (included). Comes in pouch. |
| Length : | 9,00 cm |
| Height : | 1,50 cm |
| Width : | 3,00 cm |
| Width : | 3,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |