
MP3 Player
Art. no : 10808501
MP3 Player. 1GB MP3 player with clip for wearing during sports. Charges via USB cable (included).
Highresimages :
| Itemnumber : | 10808501 Clip MP-3 player 1GB white |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 430 |
| Color(s) : | White Solid |
| Features : | 1GB MP3 player with clip for wearing during sports. Charges via USB cable (included). |
| Weight : | 24 gram |
| Length : | 2,70 cm |
| Height : | 2,30 cm |
| Width : | 5,80 cm |
| Width : | 5,80 cm |
| Country of origin : | CHINA |