
MP4 Player
Art. no : 10808301
MP4 Player. MP4 player with 1.8" TFT display, FM radio, voice recorder, EQ and different playing modes. Charges via USB cable (included).
Highresimages :
| Itemnumber : | 10808301 MP4 player 2GB - white |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 432 |
| Color(s) : | White Solid |
| Features : | MP4 player |
| Weight : | 42 gram |
| Length : | 9,00 cm |
| Height : | 0,80 cm |
| Width : | 4,20 cm |
| Width : | 4,20 cm |
| Country of origin : | CHINA |