
Dynamo Radio With Torch
Art. no : 10802300
Dynamo Radio With Torch. Dynamo waterproof FM radio with torch. This item has a button if you want to switch from rechargeable battery to AAA size battery.
Highresimages :
| Itemnumber : | 10802300 Dynamo radio with torch |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 433 |
| Color(s) : | Silver |
| Material : | plastic |
| Features : | Dynamo waterproof FM radio with torch. This item has a button if you want to switch from rechargeable battery to AAA size battery. |
| Length : | 15,00 cm |
| Height : | 6,50 cm |
| Width : | 5,00 cm |
| Width : | 5,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |